Zakład Kamieniarski Seven w Chełmie przy ul. Grottgera 7

          Zakład Kamieniarski SEVEN jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zawsze stara się dostarczać najwyższej jakości usługi. Spełniając Państwa oczekiwania motywujemy się do podnoszenia jakości naszych usług, oraz do indywidualnego podejścia do każdego z naszych klientów.

    W naszej ofercie znajdą Państwo:

POMNIKI


Posiadamy bogaty wybór nagrobków oraz grobowców w różnych wzorach i kolorach kamienia, ale również realizujemy indywidualne projekty na życzenie klienta.

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ


Kompleksowo do każdego pomnika na życzenie klienta wykonujemy również kostkę wokół grobu, więc nie muszą Państwo chodzić i szukać dodatkowych wykonawców.

TABLICE NAPISOWE


Każdy pomnik posiada tablicę napisową dając mu indywidualny wygląd i charakter na której zawarte sa dane o osobie pochowanej. W wyborze mamy szeroką gamę tablic napisowych w różnych wzorach, kolorach jak i wielkościach.

ELEMENTY BUDOWLANE


Zakład zajmuje się również produkcją i montażem elementów budowlanych z kamienia naturalnego takich jak: parapety, kominki, elementy schodów.

         Nasz zakład służy fachową poradą, również otwarci jesteśmy na Państwa propozycję. Gwarantujemy solidność wykonanych zadań, niskie ceny, krótki czas realizacji zamówień